Telefon: (+90288) 443 8010  Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

demo

Cumartesi, 30 Ocak 2016 00:00

Kırklareli'nin ilk AVM'si törenle açıldı

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Kırklareli'nin ilk AVM'si törenle açıldı Kırklareli'nin ilk AVM'si törenle açıldı

Lüleburgaz İlçesinde yeni yapılan Bercadia Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin Açılış Töreni gerçekleştirildi. Törene, Vali Civelek'in yanı sıra AK Parti Kırklareli eski Milletvekili Şenol Gürşan, Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya, İlçe Belediye Başkanı Emin Halebak, Kırklareli İl Jandarma Alay Komutanı Albay Selahattin Acara, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, AK Parti İl Başkanı Alper Çiler ve çok sayıda davetli katıldı.

Köknar Kağıt Karton San. ve Tic. A.Ş. tarafından 13 milyon dolarlık yatırımla, 5 katlı, 35 mağaza alanı, yaşam alanları ile toplam 15.855 m2 alana inşaa edilerek, Lüleburgaz'ın ilk ve tek AVM'si olan BERCADIA Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin açılışını katılım da büyük oldu. Açılış esnasında rahat ve güvenli bir şekilde alışveriş ortamı sağlayan, vatandaşların sosyalleşmesi ve yaşam kalitelerini arttırması yönünde olanak sağlayan AVM'lerin Lüleburgaz İlçesinde de açılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Civelek, BERCADIA Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile Kırklareli'ne sosyal, ekonomik, kültürel katkıları olacağını ve istihdam açısında da gençlerimize iş imkânları sağlayacağını belirterek, BERCADIA Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ni Kırklareli'ne kazandıran Köknar Kağıt Karton San. ve Tic. A.Ş.'ye teşekkür etti.

Yapılan açılışın ardından Vali Civelek ve beraberindekiler BERCADIA Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ni gezdi.

http://www.gazetetrakya.com/Haber/Kirklarelinin_ilk_AVMsi_torenle_acildi/344688.html

Okunma 7767 defa

Grup Firmamız

Bercadia AVM  http://bercadia.com.tr/

İş Ortaklarımız

Türkoğlu Kağıt http://www.turkoglu.com.tr/

T & S http://www.ts-ltd.com/

Bize Ulaşın

  • icon
    Adres : Evrensekiz Beldesi Gündoğu Mahallesi Köyaltı Caddesi No:2 Lüleburgaz / Kırklareli
  • icon
    Tel : +90 288 443 8010
    Fax : 0288 443 8010
  • Mersis No: 0583017892500019
Yazdır